Skip to content

- Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18:30.
- Dziś do I Komunii św. przystąpiło 60 dzieci. Otoczmy te dzieci oraz ich rodziców naszą modlitwą, proszą aby z radością podążali drogą wiary.
- W środę (13.5.) pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie – po majowym.
- Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po wieczornej Mszy św. w Zwiastunie.
- We wtorek rozpocznie się stawianie rusztowań do kontynuacji malowania świątyni.
- Rocznica I Komunii św. dla dzieci z klas 4 w przyszłą niedzielę o godz. 10:00. Próba w piątek (15.5.) o godz. 16:00. Spowiedź od godz. 16:30.
- Siostra Barbara organizuje w przyszłą niedzielę kiermasz. Zebrane środki przeznaczone będą na wakacyjny wyjazd do Węgierskiej Górki dla dzieci i młodzieży angażującej się w życie parafialne.
- W sobotę (30.5.) odbędzie się darmowa wycieczka do Warszawy dla ministrantów, lektorów i scholki. Zgłoszenia do końca tygodnia u ks. Leszka.
- Organizujemy wyjazd na tegoroczną Lednicę w sobotę (6.6.). Wyjazd o godz. 7:30, powrót około północy. Koszt 100 zł. Zapisy u ks. Tomasza lub w zakrystii.
- W Przewodniku: Niespokojne serce Papieża – rocznica wyboru; Miłość nie jest warunkowa; Co młodzi robią w Internecie; Duszpasterstwo akademickie.
- W minionym tygodniu zmarła Barbara Świerczyńska (ul. Jacewska). Wszystkich zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.