Skip to content

- Jutro przypada drugi dzień Zielonych Świątek – święto Matki Kościoła. Msze św. jak w dni powszednie.
- Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18:30.
- W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Świętej, która kończy okres spowiedzi i komunii wielkanocnej.
- Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas 8 we wtorek, o godz. 19:00, w Zwiastunie.
- Spotkanie lektorów dorosłych w środę o godz. 19:00 na plebani.
- Adoracja Najśw. Sakramentu w kaplicy zimowej, w czwartek od godz. 17:00 oraz w sobotę, w kościele po nabożeństwie majowym.
- Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o godz. 19:00 w Zwiastunie.
- Wyjazd na pielgrzymkę do Warszawy ministrantów, lektorów i scholki w sobotę (30.5.) o godz. 5:00 z parkingu przy Ruinie.
- Wyjazd na Lednicę w sobotę (6.6.) o godz. 7:30 z parkingu przy Ruinie. Koszt to 100 zł. Zapisy w zakrystii.
- Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Szczecina dnia 20 czerwca. W programie: Sanktuarium Dzieci Fatimskich, Katedra, Łasztownia, Wały Chrobrego, Rejs statkiem po Zalewie. Koszt z wyżywieniem 250 zł. Zapisy do 7 czerwca w Biurze Parafialnym lub zakrystii.
- Instytut Prymasa Glempa zaprasza w czwartek (28.5.) o godz. 18:00 na prelekcję z Markiem Zającem „Nieobojętny. 100 portretów Mariana Turskiego”.
- Tomasz zaprasza na całonocną adorację Najśw. Sakramentu z soboty na niedzielę (30-31.5.) do kaplicy zimowej.
- W zakrystii do nabycia jest nowy numer Przewodnika.
- W minionym tygodniu zmarli: Jadwiga Witkowska (Kłopot), Tadeusz Kogut (ul. Burzyńskiego), Stanisław Żak (Gnojno). Wszystkich zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu.